Już wkrótce do rąk czytelników nie tylko wegan trafi moja pierwsza papierowa książka “Wegańska Kuchnia Polska”. Jeszcze tylko do 6 grudnia ma niższą cenę – 34,90 zł. Kupując ją jeszcze teraz dostaniesz autograf lub dedykację.

Oddając tą książkę w Twoje ręce chciałabym rozbudzić w Tobie pasję do gotowania.  Spisując te przepisy wierzyłam w to, że dzięki nim obudzisz w sobie chęć do przygotowywania potraw prostych i nieskomplikowanych. Potraw które gościły i goszczą na Polskich stołach. 

Weganizm jest częścią mojego życia. Tworzenie wegańskiego jedzenia jest nie tylko moim hobby ale stało się moją pracą i pasją.

Skupiłam się w niej na tym, co jest mi znane i bliskie. Dzielę się przepisami na dania, które sama gotuję najczęściej. Wiem też, że właśnie one są poszukiwane przez osoby, które rozpoczynają przygodę z kuchnią roślinną. Tak zresztą zaczęła się moja przygoda z blogiem. Brakowało mi na początku tradycyjnych dań i smaków, które jadłam wcześniej. Zaczęłam więc szukać ich roślinnych odpowiedników, a przepisy publikowałam, by rodzina mogła zobaczyć co jem. Książka natomiast to zbiór moich wieloletnich doświadczeń kulinarnych. 

Wierzę, że się na niej nie zawiedziesz 🙂

Możesz ją kupić tutaj:

https://zakreconywegeobiad.pl/produkt/weganska-kuchnia-polska-z-autografem-przedsprzedaz/

 

print

Podziel się swoją opinią
Edyta Stępczyńska
Edyta Stępczyńska

Szefowa kuchni, weganka, blogerka. Autorka "Wegańskiej Kuchni Polskiej".

Artykuły: 692

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *